Filorga Hydra Booster

Głębokie nawilżenie skóry

O zabiegu Filorga Hydra Booster można powiedzieć krótko: daje skórze wszystko czego potrzebuje, a nawet więcej! Wykorzystywane są w nim substancje naturalne skóry mobilizujące ją do odbudowy i regeneracji, finalnie nadając jeszcze prawidłowe napięcie i nawilżenie. Czym zatem jest ów tajemniczy zabieg?

Hydra Booster to sprzężenie w jednej kuracji dwóch preparatów o bardzo efektywnym działaniu i ich aplikacji – wstrzyknieciu - w wybrane części twarzy lub ciała (np.: szyja, dekolt, dłonie).  Pierwszym z preparatów jest specyfik do mezoterapii Filorga – NCTF 135HA. W swoim składzie zawiera kwas hialuronowy i ponad 50 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry. Są wśród nich: aminokwasy, koenzymy, minerały czy witaminy. Drugą z substancji jest M-HA 18. W jej składzie również znajduje się kwas hialuronowy ale i także glicerol. Zwłaszcza ten ostatni daje efekt silnego nawilżenia i ujędrnienia stanowiąc dodatkowo swego rodzaju "filtr" przed wolnymi rodnikami. Poza tym glicerol ma to do siebie, że jest również "utrwalaczem" uzyskanych efektów, a także zestawiony w parze z kwasem hialuronowy wzmacnia i stabilizuje jego działanie. Oba specyfiki zapewniają hydrolifting i mikrowypełnienie skóry.

Wskazania do zabiegu nawilżenia skóry

Zabieg Filorga Hydra Booster w sposób szczególny sprawdza się u osób o skórze suchej, zwiotczałej, wymagającej ujędrnienia i głębokiego nawilżenia. Ze skórą osłabioną w wyniku długiego przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych i wszystkim pragnącym przywrócić  efekt młodego wyglądu. Co ciekawe, może być stosowany również zapobiegawczo, zwłaszcza przed wysuszającym skórę sezonem letnim i intensywnym działaniem promieni UV.

Hydra Booster polecany jest osobom w każdym wieku. Choćby dlatego, że jest również znakomitym zabiegiem profilaktycznym, przedłużającym młody i zdrowy wygląd skóry.  Sprawdza się też u osób starszych kiedy skóra wymaga regeneracji i odnowy. Łączony z innymi zabiegami (np.: wypełnieniem zmarszczek, peelingami), wzmacnia i wydłuża również i ich efekty.

Zabieg, działając wielopłaszczyznowo, doskonale nawilża wszystkie warstwy naskórka i skóry właściwej. Odbudowuje jej strukturę i poprawia gęstość. Wygładza zmarszczki i rozświetla skórę nadając jej jednolity - bez przebarwień - koloryt. Działa ujędrniająco. Zwęża rozszerzone pory.

Jak wygląda zabieg Filorga Hydra Booster?

Zabieg nawilżający trwa, w zależności od konieczności, 30 – 60 minut. Przed zabiegiem skóra zostaje oczyszczona i, by zniwelować dyskomfort związany z aplikacją preparatu, może zostać  znieczulona kremem na bazie lidokainy. Po jego zakończeniu może być wymagane rozmasowanie skóry w celu równomiernego rozprowadzenia zaaplikowanych składników. Efekty widoczne są już po pierwszej kuracji, jednakże dla uzyskania bardziej spektakularnych rezultatów zalecane jest powtórzenie 3 zabiegów w miesięcznych odstępach. Później, by utrzymać efekt nawilżenia i wygładzenia skóry, zabieg wystarczy powtórzyć raz na pół roku.

Mimo, że oba wspomniane preparaty przebadane kliniczne są doskonale tolerowane przez skórę, to jednak każdy zabieg polegający na przerwaniu ciągłości skóry – w tym Filorga Hydra Booster – może nieść ze sobą niewielkie i krótkotrwałe ale niepożądane skutki. Zwykle są to drobne siniaki i obrzęki w miejscu wstrzyknięcia, a także niewielki ból i krwawienie w miejscach iniekcji. Ustępują one po 3-6 dniach od zabiegu.

Efekty zabiegu intensywnie nawilżającego skórę twarzy

Rezultatem zabiegu Filorga Hydra Booster jest:
- uzyskany efekt odmłodzenia skóry, odbudowa jej struktury, nawilżenie i zwiększenie elastyczności,
- wygładzenie zmarszczek,
- redukcja przebarwień i rozświetlenie skóry,
- regeneracja skóry palacza,
- regeneracja skóry po długotrwałej ekspozycji na słońce,
- zwężenie porów,
- zniesienie drobnych blizn i rozstępów,
- opóźnienie skutków starzenia,
- poprawa owalu twarzy.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg, choć całkowicie bezpieczny i dobrze tolerowany przez organizm, ma jednak niewielką grupę przeciwwskazań do jego stosowania. W zbiorze ograniczeń są:
- ciąża i karmienie piersią,
- skłonność do powstawania blizn przerostowych,
- choroby autoimmunologiczne,
- choroby nowotworowe,
- infekcje skórne (wirusowe i bakteryjne),
- stany zapalne skóry,
- opryszczka,
- alergie,
- cukrzyca,
- przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi.

filorga hydra booster

Cennik

Filorga Hydra Booster (NCTF + MHA18) 999 zł
Pakiet 3 zabiegów Filorga Hydra Booster 2500 zł