Filorga Lift Booster

Skuteczne likwidowanie oznak starzenia

Filorga Lift Booster to zabieg podwójnego "uderzenia" polegający na wykorzystaniu dwóch wyjątkowych preparatów w jednej, odmładzającej skondensowanej iniekcji. Zabieg dedykowany jest osobom z oznakami starzejącej się skóry, skóry poszarzałej, wiotkiej, cienkiej i odwodnionej, skóry z powierzchownymi zmarszczkami i rozszerzonymi porami.

Filorga Lift Booster bazuje na dwóch preparatach: Filorga NCTF 135 HA (zawierający w swoim składzie: wolny kwas hialuronowy, kompleks 13 witamin, 6 minerałów, 6 koenzymów, 23 aminokwasów, antyoksydanty i kwasy nukleinowe – razem 59 składników aktywnych, odżywiających skórę i poprawiających jej jakość) i drugim z nich: Art Filler Fine Lines (posiadającym w składzie 3 różne formy kwasu hialuronowego, które w sposób dynamiczny wygładzają powierzchowne zmarszczki typu - kurze łapki czy  zmarszczki okolicy ust).

Efekty zabiegu

Skład preparatu skutecznie odżywia skórę, odbudowuje jej strukturę, działa liftingująco, przywraca prawidłowy poziom nawilżenia skóry i naskórka na wszystkich poziomach, odbudowuje  gęstość, koloryt i odświeża blask skóry. Poza tym, zabieg zwęża pory i niweluje powierzchowne zmarszczki i bruzdy. Przy okazji poprawia owal twarzy, a sama twarz uzyskuje młodszy i zdrowy wygląd.

Zabieg Filorga Lift Booster jest również niezastąpiony w prewencyjnej terapii przeciwstarzeniowej, gdyż skuteczność preparatów wykorzystanych w zabiegu została potwierdzona w badaniach klinicznych, a jako zabieg profilaktyczny, w sposób szczególnie dobroczynny przedłuża młody i zdrowy wygląd skóry. Wypełniacze zawarte w preparacie zapewniają długotrwały efekt liftingu, rewitalizują skórę, stymulują produkcję włókien kolagenu i elastyny oraz wygładzają drobne zmarszczki.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu przy pomocy iniekcji w wybrane wcześniej fragmenty twarzy (szyi, dekoltu). Jest on głęboką mezoterapią i liftingiem twarzy zarazem. Choć zabieg jest niemal bezbolesny, w przypadku osób o niskiej tolerancji bólu towarzyszącego ukłuciom, miejsce iniekcji uprzednio pokrywa się  kremem znieczulającym. W przypadku zabiegu ukierunkowanego na nawilżenie znieczula się całą twarz wykonując potem wiele płytkich nakłuć skóry. W przypadku wersji liftingujacej dokonuje się znieczulenie miejscowe, a po nim   pojedyncze wkłucia.

Sam zabieg trwa zwykle ok. 20-30 minut i polega na starannej aplikacji preparatów we właściwe partie twarzy. Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie rozmasować skórę w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu. W dniu iniekcji i kilka dni po niej nie należy korzystać z sauny, solarium, wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno unikać się skrajnych temperatur.

Filorga Lift Booster jest bardzo dobrze tolerowana przez organizm. Jedynymi skutkami ubocznymi mogą być niewielkie i krótkotrwałe zasinienia w miejscach ukłuć lub obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Zwykle ustępują one od 3 do 6 dni po zabiegu.

Aby osiągnąć lepsze rezultaty, zabieg należy powtórzyć, najlepiej w kilku sesjach. Efekty zabiegu Filorga Lift Booster są widoczne już po pierwszym razie. Powtarzany, tylko  potęguje rezultaty i zapewnia długotrwały oraz młodszy i wypoczęty wygląd twarzy. W zależności od oczekiwań, wieku czy kondycji skóry można go powtarzać co 1-3 miesięcy. W celach jedynie  zachowawczych kurację wystarczy przeprowadzić raz na pół roku.

W jego efekcie można spodziewać się: wygładzenia powierzchownych zmarszczek, liftingu twarzy, szyi i dekoltu; rewitalizacji skóry i jej ujędrnienia; odbudowy struktury skóry i wyrównania jej kolorytu; przywrócenia jej nawilżenia; poprawy konturów i zarysów twarzy; zwężenia porów.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg ma jednak kilka przeciwwskazań, które dyskwalifikują objęte nimi osoby. Należą do nich:

- ciąża i okres karmienia piersią,
- alergia, zwłaszcza na składniki preparatu,
- cukrzyca,
- stany zapalne skóry,
- grzybica skóry,
- opryszczka,
- przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
- choroba nowotworowa.

Cennik

Filorga Lift Booster 999zł