Neauvia Hydro Deluxe

Mezoterapia skóry twarzy i ciała

Neauvia Hydro Deluxe to idealnie skomponowany, produkt do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Ten przeznaczony do mezoterapii specyfik pozwala uzupełnić powstające z wiekiem, jak  również i stylem życia, niedobory kwasu hialuronowego, które ujawniają się pod postacią drobnych zmarszczek, bruzd i pod postacią coraz bardziej wiotkiej i przesuszonej skóry. Bazą produktu jest kwas hialuronowy o gęstości 18 mg/dl wraz z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia i aminokwasów: glicyny i proliny.

Należy wiedzieć, że produkcja kolagenu w obrębie ludzkiego organizmu zachodzi samoistnie. Jednakże intensywność i dynamika tego procesu zostaje mocno wyhamowana około 25 – 30 roku życia. Objawia się to wieloma niekorzystnymi zmianami. Mniejsza ilość wytwarzanego kolagenu prowadzi do stopniowego osłabienia włókien elastynowych i m. in. do stopniowego zaniku funkcjonalności gruczołów potowych. Te ostatnie w znaczny sposób przyczyniają się do elastyczności naszej skóry i jej nawilżenia, a wraz z ich utratą skóra staje się mniej rozciągliwa, sucha i poznaczona licznymi przebarwieniami.

Wskazania do zabiegu

Różnica zabiegu Neauvia Hydro Deluxe w stosunku do standardowej mezoterapii polega na tym, że kuracja z udziałem tego suplementu jest kompleksowym działaniem w trzech obszarach: nawilżania; odbudowy kolagenu i elastyny; a także ujędrniania skóry. Podczas gdy wspomniana konwencjonalna mezoterapia pozwala uzyskać zadowalające efekty jedynie na poziomie nawilżenia wraz z uzyskaniem poprawy wyglądu skóry. Stąd zabieg Neuvia Hydro Deluxe można określić jako wysokiej klasy długookresową, regenerującą tkankę, terapię nawilżającą.

Spora w tym zasługa unikatowego składu specyfiku Neauvia Hydro Deluxe. Preparat zawiera najczystszą formę kwasu hialuronowego o długim okresie trwałości. Kwas hialuronowy poprawia odżywienie i nawodnienie skóry poprzez wiązanie cząsteczek wody w jej głębokich warstwach. Z kolei hydroksyapatyt wapnia prowadzi do stymulacji procesu produkcji nowego kolagenu (tzw. neokolagenezy), dzięki czemu poprawie ulega: gęstość, sprężystość, elastyczność skóry i jej świeży, zdrowy blask. I uzupełniające skład specyfiku, wspomniane aminokwasy. Wypada wspomnieć, że nasz kolagen zbudowany jest m. in. z czterech aminokwasów: glicyny, hydroxyglicyny, hydroxyproliny i proliny, a wykorzystywana w zabiegu – prolina (L-Prolina), stanowiąca przeszło 20% całkowitej ilości kolagenu, utrwala i podtrzymuje swoistą siatkę kolagenową, wpływając na zachowanie ładnego owalu twarzy.

Jak wygląda zabieg?

Neauvia Hydro Deluxe polega na iniekcyjnym wprowadzeniu w wybrany obszar skóry małych dawek specyfiku. W celu zmniejszenia dyskomfortu pacjenta i redukcji odczucia bólu, podczas zabiegu nakłuwaną powierzchnię można poddać miejscowemu znieczuleniu lub zastosować chłodzenie. Dzięki czemu podanie preparatu jest niemal bezbolesne. Wprawdzie po iniekcji mogą wystąpić drobne zasinienia, jednakże szybko ustępują. W łatwy sposób można je również ukryć pod makijażem maskującym. W miejscu podania preparatu może także pojawić się zaczerwienienie, pieczenie, lekki obrzęk lub tkliwość. Wymienione objawy nie wymagają interwencji lekarza, ani  żadnego okresu rekonwalescencji. Zabieg Neauvia Hydro Deluxe nie dość, że  jest niezwykle bezpieczny, niemal bezbolesny, to jego efekty są długotrwałe. Dla osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się serię od 4 do 8 zabiegów, z tym, że pierwsze 3 zabiegi warto wykonać w miesięcznych odstępach. Kolejne, podtrzymujące uzyskane efekty, co kilka miesięcy. Zabieg rewitalizacyjny można stosować na dowolną okolicę ciała, choć najczęściej jest to: twarz, szyja, dekolt i dłonie.

Efekty zabiegu

W efekcie, zaraz po kuracji, uzyskujemy długotrwale nawilżoną, nawodnioną i odżywioną skórę. Niemal natychmiast odzyskuje ona sprężystość, jędrność i świeżość. Doskonałe efekty widać zarówno u kobiet jak i u mężczyzn i to niemal w każdym wieku. Skóra po zabiegu odzyskuje koloryt. Ustępują  objawy fotostarzenia skóry. Zmarszczki powierzchowne ulegają spłyceniu. Znikają cienie i "worki" pod oczami. Poprawia się owal twarzy.

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazaniem do zabiegu Neauvia Hydro Deluxe są:
- ciąża i okres karmienia piersią,
- cukrzyca,
- opryszczka w stanie aktywnym i stany zapalne skóry,
- problemy z krzepnięciem krwi i przyjmowanie leków rozrzedzających krew,
- stany zapalne i ropne skóry,
- uczulenie na składniki preparatu,
- choroba nowotworowa w trakcie leczenia,
- choroby o podłożu autoimmunologicznym,

Cennik

Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe 2,5ml 799 zł