O nas

Medycyna estetyczna jest w ostatnich latach niezwykle szybko rozwijającą się dziedziną medycyny, jest ona także coraz bardziej dostępna dla wielu osób. W związku z tym, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy pełną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Są to zarówno zabiegi prewencyjne spowalniające proces starzenia, a także korygujące różnego rodzaju defekty. W naszym gabinecie oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, stosując preparaty najwyższej jakości oraz nowoczesny sprzęt. Gwarantujemy bezpieczeństwo, jakość, wykwalifikowany personel oraz indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta.

Dr Dariusz Dziubański
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej 

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Lwowie oraz studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna Akademii Górnośląskiej w Katowicach.

Od roku 2018 specjalizuje się w chirurgi głowy i szyi oraz medycynie estetycznej, która jest jego pasją.

Członek polskiego towarzystwa medycyny estetycznej i anti-aging oraz polskiego towarzystwa otolaryngologów chirurgów głowy i szyi. Stale podnosi swoje kwalikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, zarówno w kraju, jak i za granicą. 

Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dokładne wsłuchanie się w jego potrzeby oraz bezpieczny i dokładnie przeprowadzony zabieg. Dąży do naturalnego efektu pozabiegowego.

Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nas w social media.